Karta Planeta Młodych

Ubezpieczenie turystyczne dostępne online
– prezentujemy Kartę Planeta Młodych

Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową dla wszystkich w wieku od 5 do 39 lat. Żeby kupić naszą Kartę nie musisz być uczniem ani studentem!

Jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem  podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych, ubezpieczeniem podczas wyjazdów zagranicznych na naukę, szukasz atrakcyjnych promocji w trakcie zakupów w różnych sklepach, kinach czy basenach – Karta Planeta Młodych będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Na rynku istniejemy  od kilkunastu lat i nieustannie  staramy się udoskonalać nasz produkt, tak by wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Proponujemy aż 7 wariantów Karty wśród, których każdy znajdzie wersję pasującą do jego potrzeb. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Planeta Młodych świetnie sprawdzi się jako tanie ubezpieczenie turystyczne. Karta Planeta Młodych  w zależności od wariantu zapewni Ci bezpieczeństwo  w trakcie uprawiania sporów rekreacyjnych jak również sportów wysokiego ryzyka.   Karta Planeta Młodych to doskonałe rozwiązanie dla osób  wyjeżdżających na zagraniczny staż, praktykę.


 

KARTA PLANETA MŁODYCH TO:

» ubezpieczenie dla wszystkich od 5 do 39 lat
» ubezpieczenie w USA i Kanadzie!
» całoroczne ubezpieczenie NNW    w trakcie podróży na całym świecie
» całoroczne ubezpieczenie KL poza granicami Polski na całym świecie
» całoroczne ubezpieczenie OC poza granicami Polski na całym świecie
» ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka
» zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce
» Karta ważna jest 365 dni


 

Karta Planeta Młodych to najlepsze ubezpieczenie!

Z Kartą Planeta Młodych zyskujesz ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczenie działa w trakcie wymian studenckich, staży, praktyk, wyjazdów Work&Travel do USA* . Z naszą kartą zyskujesz ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, w tym również na terytorium USA i Kanady*. Karta Planeta Młodych zawiera:

  • Całoroczne ubezpieczenie NNW w podóży na całym świecie. Dzięki Ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków możesz zyskać odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu (np. za złamanie). Odszkodowanie od NNW liczone jest procentowo od sumy, na która jesteś ubezpieczony.
  • Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Jeśli przebywając za granicą ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz to ubezpieczenie pokryje koszty związane z leczeniem (ubezpieczenie nie działa na terytorium RP oraz w kraju stałego pobytu)
  • Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie.  Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej, ubezpieczenie OC zawarte w Karcie działa za granicą  (ubezpieczenie nie działa w Polsce oraz w kraju stałego pobytu).

*dotyczy wybranych wariantów

** ubezpieczenie nie obejmuje niebezpiecznych prac fizycznych

Szczegóły dot. ubezpieczenia


 

Karta Planeta Młodych to atrakcyjne zniżki!

Dzięki Karcie Planeta Młodych możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek w całej Polsce. Mniej zapłacisz za jedzenie w wielu restauracjach  czy barach. Taniej będziesz się bawił i wypoczywał w klubach, dyskotekach, kinach, fitnessach, siłowniach czy na basenach. Mniej wydasz na naukę języków obcych w szkołach językowych. Będziesz miał zniżkę także na kursy prawa jazdy. Z Kartą taniej dokonasz zakupu ubrań, sprzętu sportowego, komputerów, instrumentów muzycznych i książek. Wszystkie  punkty zniżkowe opatrzone są naklejkami „honorujemy Kartę Planeta Młodych”. Ciągle powiększający się szczegółowy wykaz punktów honorujących Twoją Kartę dostępny jest na podstronie „zniżki”.
Szczegóły dot. zniżek.


 

Karta Planeta Młodych to konkursy z cennymi nagrodami!

Polub nasz profil na Facebook (www.facebook.com/PlanetaMlodych), zapisz się do naszego newslettera i regularnie odwiedzaj naszą stronę www a dowiesz się jakie  nagrody na Ciebie czekają !


 

Warianty Karty Planeta Młodych

Decydując się na Kartę Planeta Młodych Plus masz do wyboru 6 wariantów Karty różniących się  zakresem i sumą ubezpieczeń. Wszystkie warianty Karty maja dostęp do tego samego systemu zniżek i mają takie same możliwości wygrania nagród!

Wybierz wariant najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.